ZÁŘÍ

Prázdniny uběhly, přišel nový školní rok a sešli jsme se po hodně dlouhé době opět ve třídě se spolužáky.  Nový školní rok nám začal vesele, všichni jsme se na sebe těšili a ouha, postupně nás doháněla zase ta "korona". Ve společných prostorách nosíme roušky, každé ráno nám měří teplotu a neustále si myjeme ruce. Jak na to správně,  jsme se dozvěděli hned v prvním týdnu při besedě. Byli jsme i na parníku a navštívila nás městská policie. Povídali jsme si o bezpečnosti na ulicích a ve světě sociálních sítí. A taky se učíme. Opakujeme, opakujeme a zjišťujeme, co jsme od toho března zapomněli a co si naopak pamatujeme.

Mgr. Světlana Pavelková